Miejski Zakład Komunikacji Sp. z o.o.
Biuletyn Informacji Publicznej MZK Chojnice

Utrudnienia na liniach 1, 7 i 7A w dniach 11 i 12 czerwca br

Miejski Zakład Komunikacji Spółka z. o.o. w Chojnicach informuje, iż z powodu zawodów „MARBRUK TRIATHLON CHARZYKOWY” obowiązywać będą utrudnienia w kursowaniu autobusów:

- dnia 11 czerwca br (sobota)  autobusy  linii nr 1  nie będą kursować, autobusy linii nr 7 i 7A w godzinach 8 do 17 do i z Charzykowy kursować będą tylko ulicą Turystyczną wobec powyższego nie czynne będą przystanki na ulicy Długiej i Żwirowej. Przystanek na ulicy Turystyczne naprzeciw restauracji Holiday będzie obowiązywał w dwóch kierunkach   

- dnia 12 czerwca br (niedziela)  autobusy  linii nr 1  kursować będą wg rozkładu, autobusy linii nr 7 i 7A w godzinach 11 do 15 do i z Charzykowy kursować będą tylko ulicą Turystyczną wobec powyższego nie czynne będą przystanki na ulicy Długiej i Żwirowej. Przystanek na ulicy Turystyczne naprzeciw restauracji Holiday będzie obowiązywał w dwóch kierunkach.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.

×