Miejski Zakład Komunikacji Sp. z o.o.
Biuletyn Informacji Publicznej MZK Chojnice

Zmiany w rozkładzie jazdy dla linii nr 4

Miejski Zakład Komunikacji Spółka z. o.o. w Chojnicach informuje, iż  na wniosek mieszkańców Chojnic zaakceptowany przez Urząd Miasta od dnia 7 X 2016r (piątek) obowiązywać będzie nowy rozkład jazdy dla linii nr 4.

Nastąpią przesunięcia kursów w celu dostosowania dojazdów i odjazdów w dni robocze związane z uroczystościami pogrzebowymi na Cm. Komunalnym na godziny:

- 8:30 (powrót z Cm. Komunalnego - 10:14);

- 10:00 (powrót z Cm. Komunalnego- 11:44);

- 11:30 (powrót z Cm. Komunalnego- 13:41);

- 13:00 (powrót z Cm. Komunalnego- 14:53 linia nr 10).

 

Ponadto na okres testów wprowadzony został kurs linii nr 4 o godz. 18:55 z przystanku Lichnowska Rondo do Igieł powrót z Igieł 19:16.

 

Dla linii nr 8A z uwagi na niską frekwencje skasowane zostały kursy o godz. 5:05 z Asnyka w kierunku Zakładowej  oraz powrót o godz. 14:10 z Zakładowej.

 

Szczegółowy rozkład jazdy można sprawdzić na przystankach lub na stronie internetowej http://cms.mobiinfo.pl/m/gm7xp.php?IDKlienta=CHOJNICE_MZK

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.

×