Miejski Zakład Komunikacji Sp. z o.o.
Biuletyn Informacji Publicznej MZK Chojnice

Utrudnienia na liniach w dniu 24 czerwca br (piątek) z powodu zamknięcia ulic

Miejski Zakład Komunikacji Spółka z. o.o. w Chojnicach informuje, iż dnia 24 VI 2016r (piątek) z powodu organizacji biegów „Letnie przesilenie” zamknięte będą ulice, które to spowodują utrudnienia w kursowaniu autobusów dla poszczególnych linii:

Linia nr 1

Od Godz. 16:00 zamknięta ulica Sukienników, od 19:00 ulica Wysoka. (wykluczone z ruchu będą przystanki Gdańska Orzeł, Sukienników i Plac Jagielloński)

Kurs o godz. 18:50 z przystanku Dworca PKP/PKS w kierunku Swornychgaci kursować będzie ulicami

Drzymały-> Wicka Rogali -> Kościerska -> Młodzieżowa -> Kilińskiego -> Zielona -> Strzelecka ->Bytowska,  dalej bez zmian


Linia nr 2

Od Godz. 16:00 zamknięta ulica Sukienników. (wykluczone z ruchu będą przystanki, Sukienników i Plac Jagielloński)

Kurs o godz. 16:02 z przystanku Strzelecka-Zielona w kierunku Pawłowa kursować będzie ulicami:

Strzelecka -> Zielona -> Wysoka ->Gdańska, dalej bez zmian

Kurs o godz. 16:36 z przystanku Gdańska-Orzeł w kierunku Chojniczek kursować będzie ulicami:

Gdańska  -> Wysoka – > Zielona -> Strzelecka , dalej bez zmian


Linia nr 6

Od Godz. 16:00 zamknięta ulica Sukienników, od godz. 17:15 do 19:15 zamknięte będą ulice Dworcowa, Lichnowska oraz droga od Chojnic do Nowego Ostrowitego.  

Kurs o godz. 18:20  z przystanku Szpital w kierunku Ciechocina nie będzie wykonany.

 

Linia nr 7

Od godz. 17:15 -19:15 zamknięte będą ulice Dworcowa i Lichnowska oraz wyłączone z ruchu przystanki Lichnowska Rondo, Lichnowska UP, Dworcowa Polonia. W tych godzinach autobusy kursować będą do ulicy Świętopełka.

Od godz. 19:00 do zakończenia imprezy  zamknięte będą ulice Reymonta i Plac Jagielloński, wyłączone z ruchu będą przystanki Plac Jagielloński i Reymonta.

 

Linia nr 8

Od godz. 17:15 -19:15 zamknięte będą ulice Dworcowa i Lichnowska wobec powyższego autobusy nie będą kursować ulicami Przemysłowa, Lichnowska, Dworcowa i Towarowa.

 

Za jakiekolwiek zmiany w organizacji ruchu przez organizatora, MZK Sp. z o.o. nie odpowiada.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.

×